Recenze: Twisto – odložte platby na další měsíc bez poplatku

Last Updated: 3. 2. 2021Categories: Aplikace, Fintech

Twisto je služba, která umožňuje odkládat platby od 14 do 45 dní bez poplatku. Jedná se podobný účet jako v klasických bankách, s tím rozdílem, že klient dostane kreditní kartu s přednastaveným limitem, který může ihned čerpat.

Mezi další vlastnosti patří tzv. snap náramek, který obsahuje malou kartu spárovanou s vaším hlavním účtem. Tento náramek lze poté přikladat k platebním terminálům stějně jako bezkontaktní kartu. Nemusíte tedy kartu vytahovat nýbrž stačí náramek přiložit a zaplatit.

Twisto je nabízeno ve třech variantách a to v tarifu Online (zdarma), Standard (49 Kč/měsíc) a Premium (99 Kč/měsíc). Účet Online je pro začatečníky, kteří chtějí službu vyzkoušet uplně ideální, protože je zdarma a dá se skrz ní platit na většině eshopu, takže vlastně kartu nepotřebujete. Pokud chcete platební náramek nebo fyzickou kreditní kartu, musíte upgradovat na vyšší variantu.

Dále tu je možnost rozdělit zaplacenou částku mezi osoby, tzn. pokud zaplatíme za všechny přes Twisto, můžete poté vybrat v aplikaci konkrétní osoby a vytvořit tak platební příkaz.

Výhody Twista:

  • Nakupujete celý měsíc a platíte vždy až vše najednou k patnáctému dni následujícího měsíce
  • Získáte přístup ke službě Twisto Snap, díky které budete moci jednoduše nakupovat ve všech e‑shopech či platit své vyúčtování za telefon, energie a složenky pouhým přeposláním e‑mailu na plati@twisto.cz nebo nahráním fotografie do účtu
  • K účtu můžete pro vaše jednodušší a bezpečnější placení využívat i Twisto kartu
  • Pokud se vám nehodí zaplatit celou útratu do splatnosti, můžete nám snadno zaplatit jen její část a zbytek o měsíc odložit
  • Díky mobilní aplikaci získáte detailní přehled o svých útratách a nákupech
  • Cashback u obchodů: DámeJídlo.cz, Košík.cz, Mall.cz, Rohlik.cz, Booking.com, Zoot.cz a další
  • Podporuje Apple Pay

Pokud vás produkt zaujal, sáhněte po variantě Online, zdarma založte účet a vyzkoušejte. Při registraci skrz tento odkaz dostanete kredit v hodnotě 300 Kč, který hned můžete utratit. Takže ideální způsob jak ušetřit na vašem dalším nákupu.

Twisto karta

Sdílejte článek a rozesílejte radost!

Komentáře

Přejít nahoru