Recenze aplikace Sweatcoin 🏃‍♀️

Last Updated: 9. 7. 2021Categories: Aplikace, Fintech

Aplikace Sweatcoin vás odměňuje za každých 1000 kroků které ujdete nebo uběhnete jedním Sweatcoinem. Každý den tato aplikace automaticky analyzuje vaši pohybovou aktivitu a převádí ji na tyto tokeny. V rámci ní lze získat až 30 Sweatcoinů (SWC) za den a to zcela zdarma. Nemusíte platit vůbec nic.

Pokud chcete sbírat v rámci jednoho dne více než 30 coinů, musíte platit předplatné 29 Kč za měsíc, aby se vám tento limit navýšil na 50 sweatcoinů za den. Navíc dostanete ke každému coinu další coin navíc, tedy sweatcoiny získáváte 2x rychleji než ostatní neplatící.

Co lze nakupovat?

Tento token (měna) lze směňovat za toto zboží:

  • Digitální zboží (např. měsíční předplatné v rámci aplikací na cvičení nebo premiový přístup do dané aplikace)
  • Fyzické  zboží (např. hodinky Rob Hayes, šperky IXI London, bezdrátová sluchátka Tranya, 4K televize Samsung, telefony iPhone, drony DJI Mavic Air) U levnějšího fyzického zboží jako jsou například sluchátka, která stojí 10 coinů, je nutné zaplatit poštovné od 4,99 Liber.
  • Výlety + letenky (např. Paříž, Stockholm apod.)
  • Slevy na ostatní výrobky mimo integrovaný eshop.
  • Veřejné sbírky na boj proti rakovině, na pomoc dětem apod.

Pokud si z eshopu nevyberete a nechcete ani přispívat různým neziskovým organizacím v rámci aplikace, můžete coiny posílat ostatním kamarádům nebo rodině, kteří si za ně mohou něco pořídit. Tvůrci aplikace drží token na hodnotě 0,05 Eur za 1 sweatcoin, což je cca 1,3 Kč. Coiny nelze směnit za reálné peníze. Fungují jen v rámci aplikace.

Aplikace není podvodná a vybrané zboží vám opravdu dorazí. Můžete se sami převedčit a přečíst články a recenze na Forbesu a The New York Times.

Z vlastní zkušenosti vám mohu říci, že z aplikace budete mít velkou radost. Budete jí neustále kontrolovat a zjišťovat, kolik coinů jste získali, když jste šli například do Lidlu pro rohlíky 🙂

Tak na co ještě čekáte? Stáhněte si jí na iOS nebo Android a začněte sbírat sweatcoiny ještě dnes.

Sdílejte článek a rozesílejte radost!

Komentáře

Mohlo by vás zajímat:

Recenze NordVPN

VPN poskytovatelů je na internetu neskutečné množství a je důležité si vybrat toho nejbezpečnějšího což mnohdy znamená, že je ...

Přejít nahoru